Anasayfa » Torbalı » Tavuk dönerde lezzetin durağı

Tavuk dönerde lezzetin durağı

Sadık İleri Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren Pizza Grill Express’te müşterilere sunulan tavuk dönerin eşsiz lezzeti ilgi görüyor. Mehmet Sami İpekli’nin işlettiği mekanda anlık hazırlanan lavaş ekmeğine konulan tavuk döner, Torbalılıların gözdesi olmayı başardı.

TORBALI’DA tavuk döner dendiğinde lezzetiyle ön plana çıkmış bir kuruluş olan Pizza Grill Express, satışa sunduğu tavuk dönerin lezzeti ve kalitesiyle adından söz ettiriyor. İşletmeci Mehmet Sami İpekli, “Tavuk dönerle birlikte sunduğumuz lavaş ekmeğini sipariş geldikten hemen sonra hazırlıyoruz ve döneri taze lavaş ekmeği ile müşterilere servis ediyoruz” dedi. İpekli, ayrıca tavuk döner siparişlerini ev ve işyerlerine de götürdüklerinin altını çizdi.

TORBALI’NIN EN GÖZDESİ OLDU

MÜŞTERİLERİNE sunduğu pizza çeşitlerinin yanı sıra tavuk döner satışı da yapan Pizza Grill Express’in sahibi İpekli, “Döneri kim icat etmiş ve geliştirmişse çok iyi, hayırlı ve başarılı bir iş yapmış. Çünkü işin görsel tarafı gayet iyi, pişerken de yaydığı koku var ve mükemmel. Ürünü üretmek yeter, kendi kendini pazarlayacak özelliklere sahip. Ekmek arası veya dürüm içi yenebiliyor. Hatta pideye bile iç malzeme olabiliyor. İster oturarak ister ayaküstü yenebiliyor. Bu nedenle Torbalı’da sandviçin yerindi aldı. Tüketici nasıl istiyorsa o tarafa dönüyor döner. Torbalı’nın en gözde döner satış noktası olmayı başardık” şeklinde konuştu.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.