Anasayfa » Torbalı » Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Kaymakam’a ziyaret

Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Kaymakam’a ziyaret

SOSYAL güvenlik bilincinin artırılması amacıyla her yıl 16-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Tuncel Dağdelen ve ekibi, Kaymakam Kadir Sertel Otcu’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Sosyal Güvenlik Kurumunun çalışmaları hakkında bilgi veren İlçe Müdürü Dağdelen, sosyal güvenlik kavramının toplumun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak, vatandaşları hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek, toplumda sosyal güvenlik bilinci oluşmasına katkı sağlamak amacıyla Sosyal Güvenlik Haftasını kapsamında çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade etti.

SOSYAL GÜVENLİK BİLİNCİNİN OLUŞMASI VE YAYGINLAŞTIRILMASI…

ZİYARETTEN duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Otcu, “Ülkemizde sosyal güvenlik kavramına yönelik farkındalığın artırılması amacıyla kutlanan bu haftanın öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın bilinçlendirilmesi konusunda önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Sosyal güvenlik bilincinin oluşması ve yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirdiğiniz faaliyetler ve ilçemize sunmuş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. İlçe Sosyal Güvenlik Kurumunun, Torbalı ilçesinde vatandaş odaklı çalışan önemli kurumlardan biri olduğunu belirten Kaymakam Kadir Sertel Otcu, gerçekleştirilen ziyaret dolayısıyla SGK Müdürü Tuncel Dağdelen’e ve kurum personeline teşekkür ederek. “Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle tüm çalışanlarınızın haftasını kutluyorum, başarılar diliyorum” dedi.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.