Anasayfa » Genel » Son dakika Dolar Kuru 1 Dolar ve 1 Euro kaç tl oldu.

Son dakika Dolar Kuru 1 Dolar ve 1 Euro kaç tl oldu.

Son dakika döviz dolar kuru : 1 Dolar kaç tl oldu. Dolar fiyatı yükseldi mi?

Euro kaç tl oldu. ABD doları, Türk lirası karşısında 7.21 seviyesini gördü. Euro ise 8.16’ya ulaştı. ABD-Türkiye arasında yaşanan gerilim ardından piyasalarda yaşanan dalgalanma devam ediyor. Asya borsalarının açılmasıyla birlikte dolar 22.50’de 7.21’den Euro ise 8.16 seviyesinden işlem görüyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak doların 7,22’yi görmesi sonrası açıklama yaptı. BDDK’dan gelen hamle sonrası dolar kuru gece saat 02.40 civarında 6.69 tl fiyatına düştü. Euro ise 7.70 tl altına geriledi.

Türk lirasının değer kaybı devam ediyor. ABD doları, Türk lirası karşısında 7.21 seviyesini gördü. Euro ise 8.16’ya ulaştı.ABD-Türkiye arasında yaşanan gerilim ardından piyasalarda yaşanan dalgalanma devam ediyor.Asya borsalarının açılmasıyla birlikte dolar 22.50’de 7.21’den Euro ise 8.16 seviyesinden işlem görüyor.

egehaber.com

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.