Anasayfa » Torbalı » Saloon Burcu Torbalı Mahallesi’nde açıldı

Saloon Burcu Torbalı Mahallesi’nde açıldı

SALOON Burcu Bayan Kuaförü Torbalı Mahallesi’ndeki Fevzi Paşa Caddesi üzerinde açıldı. Modern ve şık mekanın açılış kurdelesini Sağlık Mahalle Muhtarı Veli Gözlek keserken, açılışa çok sayıda davetli katıldı. Burcu Badan (30)’ın işletmeciliğini yaptığı Saloon Burcu’da manikür, pedikür, saç tasarımı, türban tasarımı, kaş-bıyık, sir-ağda, makyaj, boya, röfle, omre gibi kuaförlük kapsamına giren tüm işlemleri yapacak. 110 metrekare büyüklüğündeki lüks mekan bölgedeki bayanların kuaförlük ihtiyacını karşılayacak. İşletmeci Badan, “En kaliteli malzemeleri kullanarak, hijyene çok önem veriyoruz. Yapacağımız işlemin öncesinde ve sonrasında tüm malzemeleri dezenfekte ediyor, ağda-sir gibi işlemlerde ise kişiye özel tek kullanımlık malzemeler kullanıyoruz. İşimizi dikkatli ve titizlikle yapıyoruz” diye konuştu.

AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR

AÇILIŞA özel fiyatlarla hizmet vereceklerini ifade eden işletmeci Burcu Badan, Torbalılı bayan müşterilerini işyerlerine beklediklerini söyleyerek, “Müşterilerimizi işyerimizden memnun göndereceğiz” dedi. Farklı dekoru ile dikkat çeken kuaför salonu, sadece bayanlara hizmet veriyor. Özel açılış fiyatları ile bayanların şimdiden uğrak yeri olmaya aday kuaförü Saloon Burcu, kısa zamanda farkını göstermeyi hedefliyor. Alyans Kır Düğün Salonu yolu üzerinde faaliyete giren Saloon Burcu’nun sahibi Badan, “İşletmemizde en iyi ve kaliteli hizmeti sunacağız” dedi.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.