Anasayfa » Torbalı » Peysan’dan özel iftar menüsü

Peysan’dan özel iftar menüsü

Ramazan ayının gelmesiyle İslam âlemi sahur ve iftar yemekleri için hazırlıklarına başladı. Restoranlar da Ramazan ayı için menü hazırlıklarını tamamladı. Bayındır yolu üzeri Havuzbaşı kavşağında hizmet veren Peysan, iftar menü seçenekleriyle dikkat çekiyor.

ÖNDER Yılmaz ve ortağı Sevda Karaalp’ın işlettiği Bayındır yolu üzerindeki Peysan Breakfast Garden, Ramazan ayına özel iftar yemeklerinde rezerveli sınırlı sayıda müşterilerini ağırlamaya başladı. Her gün değişik ve bol seçenekli menü seçeneklerinin yer aldığı işletme, iftar sonrası da müşterilerine hizmet veriyor. İftarda ana yemek çeşitlerinin yanı sıra tatlı, salata, içecek, çorba seçeneklerinin bulunduğu menü müşterilerinin beğenisine sunuldu.

GENİŞ İFTAR MENÜ SEÇENEKLERİ

GÜZİDE mekan, kısa sürede İzmir’in tercih edilen kahvaltı mekanları arasındaki yerini almayı başarmıştı. Deneyimli firma, Ramazan ayına özel iftar menüsüyle de fark yaratacak. İşletmeci Önder Yılmaz, “İnsanlar burada hem doğayla iç içe hem de sevdikleriyle yemek yiyip gönüllerince eğlenebiliyorlar. Ramazan’da da iftar yemek seçeneklerimizle sınırlı sayıda müşteri kabul ediyoruz. Firmamıza gelmek isteyen müşterilerimiz 0545 515 87 52 numaralı telefondan yer ayırttırabilir” diye konuştu.

6000 METREKARE ARAZİ ÜZERİNDE HİZMET VERİYOR

DOĞAL güzellikleriyle dikkat çeken Peysan, 6000 metrekare arazi üzerinde hizmet veriyor. Tamamen doğanın ortasında yer alan tesis, sadece Torbalı’dan değil İzmir’in birçok ilçesinden büyük ilgi görüyor. Zengin serpme kahvaltısı, ızgara çeşitleri ile beğeni toplayan tesis, meşhur Karadeniz muhlama ve kavurmalı yumurta yemek isteyenlerin adresi oldu. Menüsünde 20 çeşit serpme kahvaltı ürünü bulunan işletme, bu nefis kahvaltıyı uygun bir fiyata müşterilerine sunuyor. Peysan, şimdi de Ramazan iftar menüsüyle de dikkat çekmek istiyor.

İFTAR YEMEKLERİNİN ADRESİ OLACAK

VERDİKLERİ kaliteli hizmet ile gösterilen ilgi ve olumlu tepkilerden dolayı Torbalı halkına teşekkür eden Sevda Karaalp ise, “İftar yemeğini dışarıda yemek isteyenleri uygun fiyat ve farklı lezzetlerimiz ile bekliyoruz.” şeklinde konuştu. Toplu yemeklere de başarılı bir şekilde ev sahipliği yapan işletme, Ramazan ayında da misafirlerini ağırlamak isteyenler için yeterli alana sahip. Deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini ağırlayan olan mekan, geniş ve ferah ortamı ile de dikkat çekiyor.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.