Anasayfa » Torbalı » Müzik ve keyfi Siyah Beyaz’da buluşturdular

Müzik ve keyfi Siyah Beyaz’da buluşturdular

Cafe Siyah Beyaz, iki yeni işletmeciyle birlikte konsept ve hizmetinde deyim yerindeyse ‘şaha kalktı.’ Kafeyi 1 ay önce devralan yeni işletmeciler Burak Aktaş ve Hasan Ozan Saç, Torbalı’da uzun zamandır beklenen ama hiçbir zaman yapılmamış konsept ile ilk ve tek olma yolunda ilerliyor

TORBALI’DA marka haline gelen Cafe Siyah Beyaz’ı yeni işletmeciler devraldı. Torbalı’ya kafeterya alanında farklı bir soluk getiren mekanı Burak Aktaş ve Hasan Ozan Saç devralarak hizmet hayatına devam ediyor. Ertuğrul Mahallesi Mustafa Korkmaz Caddesi üzerindeki işletme müzik ve kendine has sunumlarıyla ilçede daha önce görülmemiş olanı başarmaya hazırlanıyor. Çayı 2 liraya ve nargileyi 15 liraya veren Cafe Siyah Beyaz, aynı zamanda canlı müzik keyfiyle birlikte kafeterya anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor. Özel meyve ve fizz alkolsüz kokteyllerinin yanı sıra Siyah Beyaz, fiyatlarının uygun olması sayesinde de çok tutulacak.

ELEKTROGİTAR İLE CANLI MÜZİK SİYAH BEYAZ’DA

KAFETERYANIN işletmeciliğini yapan ve Torbalı’nın tanınmış simalarından Burak Aktaş, gazeteciliğin yanı sıra daha önce Kuşadası’ndaki barlarda barmenlik ve işletmecilikte kazandığı tecrübeyle Siyah Beyaz’ı canlandırmayı kendisine hedef edindi. Aktaş, “İlçemizde daha önce gazetecilik yaptım. Bunun yanı sıra Torbalı dışında Şirince’de canlı müzik programları, il dışında konser ve organizasyonlarda yer aldım. Kuşadası’nda ise barmenlik ve işletmecilikte kazandığım deneyimleri buraya taşımaya kararlıyım. Ayrıca elektro gitar ile canlı müzik yaparak Torbalı’daki insanımıza bir ilk yaşatıyoruz. Neşet Ertaş’ı ve daha birçok türkünün yanı sıra Anadolu Rock tarzındaki müziklerimizi dinlemeye herkesi beklemekteyiz. İnsanların canlı müzikteki rutinliğe dair ön yargılarını aşabilecekleri programlar yapacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca kendi tarifim olan fizz ve meyve türlerindeki alkolsüz kokteyllerimizi herkes beğendiğini ifade ediyor. Başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.

NARGİLE 15, ÇAY 2 LİRA, MAÇ ÜCRETSİZ

SİYAH Beyaz’ın diğer işletmecisi Hasan Ozan Saç, “İşletmemizde sıcak ve soğuk içecekler olmakla birlikte milkshake ve tatlı çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca fast food türündeki yiyeceklerimiz bol malzemeli ve sunumu özel olmaktadır. Nargilemiz 15 lira olmakla birlikte çayımızı 2 liradan gelenlere sunmaktayız. Nargile çeşitleri aramızda çok sayıda özel karışım da mevcut. Maç günlerinde yayınlarımız ücretsizdir. Bunun yanı sıra Okey, tavla, iskambil tarzında masa oyunları işletmemizde oynanabilmektedir. Ailelere, güzel ve nezih bir şekilde vakit geçirmek isteyen Torbalı’nın güzel insanlarına hizmet vermek istiyoruz. Ayrıca işletmemizde kütüphanemiz de bulunmakta ve isteyenlere kitap okuma imkanı sağlanmaktadır. Zengin kahvaltı menümüzün yanı sıra söz-nişan gibi özel günlere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Frappe gibi soğuk kahve içeceklerini Torbalılıların beğenisine sunuyoruz. Üstelik Cafe Siyah Beyaz kendisine has bir marka olduğu için bunların hepsi uygun fiyatlarla sunulmaktadır. İlçemiz insanını kalite ve memnuniyet üzerinde hassas olan bu işletmecilik anlayışını görmeleri için Cafe Siyah Beyaz’a bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.