Anasayfa » Torbalı » Güven Oto Yıkama ve Otopark el değiştirdi

Güven Oto Yıkama ve Otopark el değiştirdi

TEPEKÖY Mahallesi Merkez Orhaniye Camii karşısında bulunan Güven Oto Yıkama ve Otopark el değiştirdi. Uzun yıllardır faaliyet gösteren işletmeyi, artık Ramazan Aslan ve Süleyman Bulut birlikte işletecek. 1200 metrekarelik mekanda hem otopark bulunurken, hem de araç yıkama yapılıyor. Otoparkın 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile denetlendiğini ve görevlinin beklediğini söyleyen Ramazan Aslan, “Otoparkımıza sadece bir giriş bulunmakta. Çevresi de güvenlik kameraların ile donatılmış durumda… Herhangi bir güvenlik zaafiyeti asla söz konusu değildir” şeklinde konuştu.

MÜKEMMEL TEMİZLİĞE KISA ZAMANDA ‘GÜVEN’ İLE ULAŞIN

DENEYİMLİ ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren Güven Oto Yıkama ortaklarından Süleyman Bulut, yıkadıkları arabaların yeniden doğmuş gibi olduklarını söyledi. Henüz yeni olmalarına rağmen geniş bir müşteri potansiyeli yakaladıklarının altını çizen Bulut, “Araba konusunda çok titizim. Temiz araba bakımlıdır” diye konuştu. Süleyman Bulut, iç-dış yıkama, koltuk temizleme, pasta-cila, boya koruma, motor yıkama ve oto kuaför hizmeti verdiklerini açıkladı. Oto yıkama alanında her hizmeti verdiklerini kaydeden Bulut, mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaştıklarını, iç-dış araç temizliğini piyasadan oldukça ucuz ve ekonomik yaptıklarını söyledi.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.