Anasayfa » Sağlık » Egzamadan kurtulmak için yüzüne bal sürüp bekletince bakın ne oldu

Egzamadan kurtulmak için yüzüne bal sürüp bekletince bakın ne oldu

Genç kadın bir anda yakalandığı egzamasından kurtulmak için yüzüne ham bal sürdü. 4 haftanın sonunda…

Genç bir kadın tarafından uygulanan ham bal yöntemi aknelerden kurtulmak için mucizevi bir yöntem sunuyor. Basit bir tarif ile uygulayabileceğiniz bu bakım yöntemi kısa sürede yüzünüzdeki aknelerden kurtulmanıza imkan verecek. İşte çok beğenilen ham bal maskesi ile aknelerden kurtulma yöntemi…

Akne, sivilce, egzama ve çok daha fazla cilt kusuru sosyal hayatı olumsuz yönde etkileyen sorunların başında geliyor. Bu sorunlardan sık sık muzdarip oluyor ve bu nedenle güven problemleri yaşamaya başladıysanız sizler için önereceğimiz ham bal yöntemini kullanmayı tercih edebilirsiniz. İşte tüm detaylarıyla pratik bir imkan sunan ham bal maskesi…

Reddit’te yaptığı paylaşım ile bir anda dikkatleri üzerine çeken genç kadın, bir anda yakalandığı egzamadan ham bal yöntemi ile kurtulduğunu yüklediği görseller ile açıkladı. Resimler tedavinin farklı zaman dilimlerine ait gelişimleri ifade ediyor. Ham bal maskesi oldukça kolay bir yöntem. Geceleri yatmadan önce yüzünüze sürdüğünüz balı 3 saat bekletmeniz yüzünüzdeki kaşıntı, kızarıklık gibi sorunları kökünden çözecek bir yöntem. Maske uygulaması için öncelikle temizleme sütü ile cilt temizlenmeli, sonrasında ham bal ince bir katman halinde cilde sürülmeli. 3 saat boyunca bu şekilde beklemek maskenin etkisini göstermesi  için yeterli olacak.

Maskenin bu kadar hızlı sonuç vermesini beklemediğini dile getiren genç kadın, son fotoğrafta aknelerden tamamen arınmış cildini gözler önüne sürüyor. Sizler de bu maskeyi denemek istiyorsanız öncesinde cilt doktorunuz ile görüşmelisiniz.

Medyaege.com

 

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.