Anasayfa » Torbalı » Efe Et Mangal’dan özel iftar menüsü

Efe Et Mangal’dan özel iftar menüsü

Kilo ile et mangalın yanı sıra sabah kahvaltısı ve çorba çeşitlerini bir arada sunan Efe Et Mangal, Torbalılıların uğrak yeri oldu. Deneyimli firma, Ramazan ayı boyunca özel menü ile müşterilerini ağırlayacak  

 Yarın Ramazan ayını idrak etmeye başlayacağı. Ramazan ayına hazırlanan Müslümanlar sahur ve iftar yemekleri için hazırlıklarına başladı. Torbalı’daki restoranlar da Ramazan ayı için menü hazırlıklarını tamamladı. Kilo ile et satışı ve mangal hizmeti veren Efe Et Mangal da Ramazan ayına özel bir menü hazırladı. Muratbey Mahallesi’ndeki eski hastane yanında hizmet veren Efe Et Mangal, müşterilerinin karşısına özel bir iftar menüsü ile çıkacak. Efe Et Mangal’a gelen müşteriler, ızgara çeşitlerinden, çorbadan, iftar tabağından istediğini yiyebilecek. İsteyen ise uygun fiyatlı bir şekilde özel olarak hazırlanan Fix menüden yiyebilecek. Hakan Duman tarafından işletilen mekanda Ramazana özel fix menüde günün çorbası, köfte veya sulu yemek, pilav, salata ve cacık gibi lezzetler yer alacak.

ALANINDA DENEYİMLİ PERSONEL

 30 yıldır besicilik yapan Hakan Duman tarafından işletilen, Muratbey Mahallesi hastane yanındaki Efe Et Mangal büyük ilgi görüyor. Güzide mekanda kendi çiftliklerinde yetiştirilen hayvanlardan elde edilen etler satılıyor. Et çeşitlerinin tamamının pişirilerek servis edildiği 140 metrekarelik devasa mekanda, sabah kahvaltısı ve çorba çeşitleri de müşterilerin tercihine sunuluyor. Alanında deneyimli personelin, müşteri memnuniyetini sağlamak adına görev yaptığını söyleyen işletmeci Hakan Duman, özellikle ‘kasap köfte’de çok iddialı olduklarını, bir kez yiyen müşterinin tekrar geldiğini dile getirerek, “Ürünlerimizden sipariş vermek isteyenlere de paket servis hizmeti sunuyoruz” diye konuştu.

İFTAR YEMEKLERİNİN ADRESİ OLACAK 

Verdikleri kaliteli hizmet ile gösterilen ilgi ve olumlu tepkilerden dolayı Torbalı halkına teşekkür eden Duman, “Muratbey ile Cumhuriyet Mahalleleri arasında eski hastane yanında hizmet veriyoruz. Ramazan ayına özel bir kampanya başlattık. İftar yemeğini dışarıda yemek isteyenleri uygu fiyat ve farklı lezzetlerimiz ile bekliyoruz.” şeklinde konuştu. Toplu yemeklere de başarılı bir şekilde ev sahipliği yapan işletme, Ramazan ayında da misafirlerini ağırlamak isteyenler için yeterli alana sahip. İsteyen müşteri pişirilen eti mekanda yemenin yanı sıra, isteyenler de evlerine götürebiliyor. Deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini ağırlayan olan mekan, geniş ve ferah ortamı ile de dikkat çekiyor.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.