Anasayfa » Torbalı » Cızz-Bızz Çöp Şiş Köfte açıldı

Cızz-Bızz Çöp Şiş Köfte açıldı

Mithatpaşa Caddesi’ne açılan Cızz-Bızz Çöp Şiş Köfte, meşhur lezzetleriyle fark yaratacak. İşletme önceki gün faaliyete geçti.

CIZZ-BIZZ Çöp Şiş Köfte, Mithatpaşa Caddesi’ndeki 300 metrekarelik mekanda hizmet vermeye başladı. Torbalılı bayan girişimci Özen Kırlı tarafından işletilecek Cızz-Bızz Çöp Şiş Köfte, et şiş, köfte, kanat, tavuk şiş, adana kebap ve ızgara çeşitleriyle hizmet verecek. İzmir-Aydın asfaltı Ertuğrul ana girişinde yer alan mekân, ilçe halkının yeni yemek yeme mekanı olacak. Bayan işletmeci Özen Kırlı, “Açık ve kapalı alanları bulunan nezih mekânımıza tüm Torbalılı vatandaşlarımızı bekleriz” şeklinde konuştu.

‘ETİN EŞSİZ LEZZETLERİYLE TANIŞMAK İSTEYEN HERKESİ BEKLİYORUZ’

RESMİ açılışını önümüzdeki haftalarda yapacak olan, ancak şimdiden faaliyet vermeye başlayan Cızz-Bızz Çöp Şiş Köfte’nin işletmecisi Kırlı, temiz, nezih ve tam bir aile yeri olan mekanlarına herkesi beklediklerini söyledi. Etin eşsiz lezzetleriyle tanışmak isteyen müşterilerini ağırlayan işletme, ilk günlerinde yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Tüketiciye çiftlikten sofraya kadar kontrollü ve denetim altında sağlıklı ürün temin ettiklerini dile getiren Kırlı, “Hiç bir katkı maddesi ilave edilmeden hazırlanan ürünlerimiz, Torbalılıların yeni gözdesi haline gelecek” dedi.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.