Anasayfa » Sağlık » Cinsel gücü arttıyor, iktidarsızlığa çare oluyor!

Cinsel gücü arttıyor, iktidarsızlığa çare oluyor!

Fındığın faydaları saymakla bitmiyor.

Fakat fındığı farklı şekilde tüketmenin de farklı faydaları bulunuyor. İşte dövülmüş olarak tüketilen fındığın insan vücuduna faydaları…

Bedensel ve zihinsel yorgunluğu gideren fındık, cinsel sıkıntısı olanlara da fayda sağlıyor. Dövülmüş olarak tüketilen fındığın sağlık açısından daha faydalı olduğu biliniyor.

Dövülmüş yendiğinde öksürüğü kesen fındık, verdiği enerji sayesinde cinsel performansı da olumlu yönde etkiliyor. Kan basıncını dengeler. Kemik ve eklemlere fayda sağlar, eklem ağrılarını, romatizmayı azaltır. Yüksek miktarda lif içeriği vardır. Kan şekerini kontrol etmeye yardım eder. Yani diyabet diğer adıyla şeker hastalığına yakalanma riskini azaltır.

Cinsel gücü arttırmaya yardımcı olur. İktidarsızlık sorununa da çözüm sağlar. Her gün bir avuç tüketilmelidir. Bağırsakları yumuşatarak kabızlığı giderir. Hazımsızlığı önler. Kansere yakalanma riskini azaltır.

medyaege.com

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.