Anasayfa » Torbalı » Bosna Kahvecisi el değiştirdi

Bosna Kahvecisi el değiştirdi

Modern tasarıma sahip mekanlarında günümüz insanını geleneksel lezzetlerle buluşturan Bosna Kahvecisi, el değiştirdi. Özer ve Mehmet Güzelaydın adlı iki kardeş, Sadık İleri Bulvarı üzerindeki işletmeyi devraldı. Firma, kendine has tatları, kaliteli hizmet anlayışı, uzman kadrosu, keyifli-nezih konsepti ve yenilenen yüzü ile Torbalılıların karşısına çıktı.

TORBALI’DAKİ Sadık İleri Bulvarı üzerinde bulunan Bosna Kahvecisi el değiştirdi. Özer ve Mehmet Güzelaydın adlı iki kardeş, Türkiye genelinde adını duyuran ve Antalya’da 8 şubesi bulunan Bosna Kahvecisi’ni devraldı. Modern tasarımıyla kadim kültürün önemli bir parçası olan kahveyi birleştiren mekan, 2 yıldır Sadık İleri Bulvarı üzerindeki 345 metrekarelik devasa yerinde hizmet veriyor. Yeni işletmecileri ile birlikte bir dizi değişiklik ve yeniliğe gidildi. Her gün akşam yan flüt ve gitar eşliğinde canlı müzik bulunan mekanda, personel, menü ve sunumlar tamamen değişti. Ayrıca mutfakta bulunan şef ise İstanbul’dan getirildi. İşletme, yenilenen yüzü ve menü seçenekleriyle Torbalılıların ilgi göstereceği mekanlar arasındaki yerini almaya hazırlanıyor.

DİKKAT ÇEKİCİ MEKAN

TARİHSEL ve kültürel mirasımıza sahip çıkan ekibiyle, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bir dünya markası olabilmeyi hedefleyen Bosna Kahvecisi, bu alanda oldukça iddialı… Osmanlı motifleri ile dekore edilen Bosna Kahvecisi, Torbalı’da kahve müdavimlerinin adresi haline geldi. Verdiği kaliteli ve güler yüzlü hizmet, otantik havası ve keyifli ortamı ile iki yılda Torbalılıların da sevgisini ve ilgisini kazandı. Sadık İleri Bulvarı üzerinde bulunan Bosna Kahvecisi, Torbalılıların damak zevkine hitap etmeyi ve müşterilerine zengin menü seçenekleri sunmaya başladı. Usta müzisyenler eşliğinde sunulan canlı müzik ziyafeti ise mekana gelen müşterilerin kulaklarının faşını silecek.

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.